Cotton Box Platinum Yatak Örtüsü - Bambina Pudra

5,0 (0 Yorum)

Ürün Kodu : 1276826043052
944,90 TL
699,00 TL %26 İndirimli


Sorularınız ve destek için 0850 302 70 70
Ücretsiz Kargo
Kapıda Ödeme
Vade Farksız 9 Taksit
Orijinal Ürün
İade Garantisi


Cotton Box Platinum Yatak Örtüsü Carmela Ekru

Beyaz ve tonları her zaman saflığı ve temizliği simgeler. Cotton Box Platinum ekru çift kişilik yatak örtüsü üzerinde bulunan kabartma lale desenleri ile size geçmişe küçük bir yolculuk yaşatırken aynı zamanda ekru ve beyazın kusursuz uyumu sayesinde odanızın daha geniş ve aydınlık görünmesine yardımcı olacak.

Renklerinin verdiği anlam dışında üzerinde bulunan laleler de zarifliği, asilliği ve aşkı temsil eder. Açık renkli bir yatak örtüsü olduğu için yatak örtünüze uygun bir nevresim takımı bulmakta güçlük çekmeyeceksiniz. Çünkü hemen hemen her renk ile uyum sağlayabilecek ve her seferinde görsel bir şölen ortaya çıkaracaktır.

Fakat yatak örtüsünün kendiliğinde kabartma desenleri olduğu için ve bu desenler yatak örtüsü üzerinde yoğun olarak kullanıldığı için seçeceğiniz nevresim takımının sade görüntüye sahip olması yatağınızı daha şık gösterecektir.

Nevresim takımınızı desenli seçmeniz durumunda, yatak örtünüz daha geri planda kalacaktır. Yatak örtünüzü ön plana çıkarabilmek için daha soft renkler tercih etmelisiniz.

Ürün Özellikleri Nelerdir

Kadife kumaş ile tasarlanmış yatak örtüleri yıkama talimatlarına uygun yıkanması durumunda uzun süre sorun yaşamadan kullanacağınız ürünlerdir. Yıkama talimatlarına uyar, ürünü ıslak bekletmez ve çamaşır suyundan uzak tutarsanız bir problem ile karşı karşıya kalmayacaksınız.

Ürün içerisinde 250x260 ebatlarında bir adet yatak örtüsü ve 50x70 ebatlarında iki adet yastık kılıfı bulunmaktadır. Ürüne ait farklı renk seçenekleri için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ :

Yatak Örtü: 250x260

Yastık Kılıfı : 50x70 2 adet

YIKAMA TALİMATLARI

Elde veya çamaşır makinasında bol suyla 30`de yıkayınız.

Islak bekletmeyiniz ve çamaşır suyu kullanmayınız.

Yıkama esnasında koyu renkleri ayrı tutunuz.

Düşük devirde tamburlu kurutucuda kurutabilirsiniz.

İyi günlerde kullanmanız dileğiyle..

Evimemoda "Cotton Box" ürünlerin internet yetkili satıcısıdır


POPÜLER ÜRÜNLER