Diğer Yazılar


    Evimemoda ev tekstili alanında müşterilerine sunmuş olduğu farklı model seçenekleri ile dikkat çekmektedir. Model seçeneklerinin oldukça geniş olmasının yanı sıra aynı zamanda her bütçeye hitap eden bir yapısının olması da memnuniyet uyandıran noktalardan bir diğeridir. Firmanın sunmuş olduğu ürün skalasından örnek vermek gerekirse şu şekilde bir tablo ile karşılaşılmaktadır; • Nevresim takımları • Uyku setleri • Yatak örtüleri • Dört mevsim • Pike ve piket takımları • Battaniye, yorgan Yukarıda belirtilmiş olan ürünlere ek olarak banyo grubu konusunda da oldukça iddialı bir ürün listesi sunulmaktadır. Fiyatlar konusunda da aynı kalitede olan birçok siteye göre daha makul olması siteye olan ilgiyi artırmaktadır.

Yatak Örtüsü Modelleri ve Kalitesi Hakkında İnceleme

Yatak örtüsü fiyatları birçok farklı skalada kişilere sunulmaktadır. Bu skala içerisinde kısa bir süre içerisinde kendi isteklerinize uygun farklı modeller bulabilirsiniz. Yatak örtüleri sayesinde yatak odanızda bulunan dağınık görünümden kurtulma imkanını elde edebilirsiniz. Yatak örtüleri konusunda göz atabileceğiniz ve satışa sunulan markalardan bazıları şu biçimdedir; • Dantela, İrya home, Taç, Cotton Box Tek kişilik yatak örtüleri ve çift kişilik versiyonlarda bu markalar üzerinden alışveriş yapabilir ve sepetinizi oluşturabilirsiniz. Sezon sonlarında yapılan alışverişlerin büyük indirimleri de beraberinde getirdiği eklenmesi gereken detaylardan bir diğeridir. Sezon sonlarında yazlık ve kışlık olan ürünlerde yarı fiyatına varan farklı kampanyalar bulunmaktadır. Yatak örtülerini de set olarak satın alabilirsiniz. Set olarak satın alındığı zaman fiyatların toplamda daha makul bir halde olacağı da eklenmesi gereken bilgilerdendir. Yatak örtüsü fiyatları sizin seçmiş olduğunuz markaya ve setin imal edildiği ürüne göre farklılık gösterecektir. Örneğin; saten ve ipek karışımından imal edilmiş olan ürünlerin karşılığında ödemeniz gereken tutarın daha yüksek olduğunun altı çizilmelidir. Pamuk ve polyesterden imal edilmiş olan materyallerin ise sahip olduğu fiyat aralığı daha makuldur. Bu aşamada kendi kriterlerinize uygun olarak sepetinizi oluşturabilirsiniz.

Pike Örtüleri ve Takım Özellikleri

Çift kişilik pike örtüsü ve pike takımları alanlarında çok farklı firmalar tarafından sunulmuş olan ürünlere kısa sürede erişim sağlayabilirsiniz. Bu şekilde, hem kendi zevkinize uygun hem de bütçenize uyumlu bir alternatif bulmak sizin için daha kolay olacaktır. evimemoda.com linki aracılığı ile ana sayfaya erişim sağladıktan sonra pike takımları ve diğer tüm ürünler ile alakalı olan kampanyalardan da haberdar olma imkanını elde edebilirsiniz. Pike örtüleri kategorisinde en çok tercih edilen ürünler; • Taç baskılı pike takımları • Taç jakarlı comfort pike takımları • Cotton Box fancy pike takımları • Cotton Box bambu pikeli takımlar • İrya cavelli pike takımı Yukarıda verilmiş olan ürünlerin orijinal oldukları konusunda bizzat site tarafından garanti verilmektedir. Bu nedenle gönderilen ürünün sahihliği ile alakalı olarak herhangi bir endişe duymanız gerekmeyecektir. Pikeleri sadece tek bir ürün olarak da takım olarak da satın alma imkanınız bulunmaktadır. Bu konuda kişilere herhangi bir sınırlama getirilmediği de eklenmelidir. Pike takımlarının içerisinde çarşaf ve yastık yüzü de dahilken sadece pike satın alan kişilerin bu tür bir imkandan faydalanması söz konusu değildir. Genel bir inceleme yapıldığı zaman pikelerin set olarak alınmasının hem görsel bakımdan hem de fiyat bakımından daha avantajlı olduğu belirtilmelidir.

Ev Tekstili Kullanım Talimatları ve Marka Tavsiyeleri

Tek kişilik yatak örtüleri, çift kişilik yatak örtüleri, bebek eşyaları ya da taraftar takımları söz konusu olduğu zaman ilk olarak akla gelen uygun fiyatlı alışveriş sitelerinin başında Evimemoda gelmektedir. Marka tavsiyeleri açısından da içerisinde satışını yaptığı bütün markaların kalitesinin %100 oranda onaylı olduğu da belirtilmektedir. Çift kişilik pike örtüsü , pike takımları, yatak örtüleri gibi birçok alada farklı markalardan ürünlere erişim sağlayabilirsiniz. Sezon sonunda bunuyorsanız farklı indirim avantajlarından da yararlanma imkanınız olacaktır. Müşteriler tarafından en çok tercih edilen markaların başında Cotton Box ve Taç gelmektedir. Sitede satışı yapılan diğer markaların da kalitesinde herhangi bir sıkıntının olmadığı belirtilmelidir. Bu alanda kullanıcıların yapmış oldukları yorumlara bakıldığı zaman da firma hakkında genel bir izlenim elde etmek mümkündür. Siteden alışveriş yapan kişilerin en çok memnun kaldıkları alanların başında ödeme işlemlerinin güvenilir bir içimde gerçekleştirilmesi gelmektedir. Bunun yanı sıra teslimatın da hızlı bir biçimde tamamlanması ayrıca olumlu yorum alan noktalardan bir diğeridir. Ürünün ödemesi gerçekleştirildikten sonra aynı gün içerisinde kargoya verilmektedir. Ayrıca ürünlerin orijinal olma garantisinin verilmesi de dikkat çekici noktalardan bir diğeridir. Bu kriterler dikkate alındığı zaman kullanan kişilerin firmadan ne denli memnun oldukları görülmektedir.