Diğer Yazılar


Evimemoda’ya Özel Yazlık ve Kışlık Ev Tekstili Ürünleri

Evimemoda internet üzerinden makul fiyatlı bir şekilde satışta bulunan güvenilir alışveriş sitelerinin başında gelmektedir. Firmanın özellikle ödeme güvenliği ve ürünlerin eksiksiz olarak teslim edilmesi konusunda büyük bir hassasiyete sahip olduğu belirtilmelidir. Evimemoda sadece ödeme konusunda veya gönderimde değil her bütçeye uygun ürün temini alanında da oldukça dikkatli hizmet gerçekleştirmektedir. Nevresim takımlarından battaniyelere kadar birçok fiyat skalasında ürünün bir araya getirilmesi söz konusu olduğu için her kişinin kendi bütçesine uygun ürün bulması ve satın alması daha kolay bir hal almaktadır.

Yatak Örtüsü Çeşitleri ve Fiyat Aralıkları Nelerdir?

Yatak Örtüsü yatak odanızın kendini derli toplu göstermesi için olmazsa olmaz niteliklerden bir tanesidir. Özellikle yorganların ya da nevresimlerin dağınık durması söz konusu olduğu zaman yatak örtüleri bu konuda kurtarıcı bir niteliktedir. Odanızı daha şık bir hale getireceği de belirtilmelidir. Renk ve desen konusunda olmazsa olmaz bir sistemi içerisinde barındırmaktadır. Yatak Örtüleri tek kişilik seçenekler ile de kişilere sunulmaktadır. Aynı modellerin hem çift kişiliklerine hem de tek kişiliklerine internet sitesi üzerinden kolaylıkla erişim sağlayabilirsiniz. Çift kişiliklere nazaran fiyatların tek kişilik versiyonlarda yarı fiyatında olduğu da eklenmesi gereken detaylardan bir diğeridir. Her müşterinin alım gücüne uygun farklı alternatiflerin bulundurulmasına özellikle dikkat edilmektedir. Evimemoda’ın bu konuda büyük bir hassasiyete sahip olduğu da görülmektedir. İnternetten hizmet veren diğer alışveriş sitelerine nazaran oldukça makul fiyatta olduğunun ve kalite konusunda da kusursuz seçenekler sunulduğunun altı çizilmelidir. Yatak örtüsü kategorisi altında en sık tercih edilen modeller şu biçimde sıralanmaktadır; • Jakarlı çift kişilik yatak örtüsü modelleri • Minimal çift kişilik yatak örtüsü takımları • Plain sport çift kişilik yatak örtüsü modelleri • Simli ve jakarlı yatak örtüsü takımları Odanızın dekorasyonuna uygun olan bir yatak örtüsü seçimi ile modayı yakalayabilir ve odanızın görünümünü bir kademe daha şık bir hale getirebilirsiniz. Yatak örtüsü kategorisine çok yakın özelliğe sahip olan dört mevsimler de dikkat çekmektedir. Dört mevsimler de dileyen kişiler tarafından yatak örtüsü olarak kullanılabilmektedir.

Pike Takımı Seçenekleri Hakkında İnceleme

Pike takımı özellikle mevsim geçişlerinde ve yazın en sık ihtiyaç duyulan ürünlerin başında gelmektedir. Pike takımlarının satın alımı sırasında hangi materyalden imal edildiği konusunda çok özenli davranılmalıdır. Genellikle yazın kullanılan bir ürün olduğu için yakıcı ya da tahriş edici bir dokuya sahip olmaması gerekmektedir. evimemoda.com üzerinden pike ve nevresim takımları ile alakalı olarak farklı modellere erişim sağlayabilirsiniz. Modellerin sadece hangi materyalden imal edildiği konusunda değil set içerisinde hangi ürünleri barındırdığı ile alakalı da bilgi sahibi olunmalıdır. Pike takımlarında genellikle sete dahil olan parçalar şu şekilde sıralanmaktadır; • Pike ( 1 adet ) • Lastikli Fitted çarşaf ( 1 adet ) • Yastık kılıfı (2 adet ) Yatak örtüsü ve pike takımı gibi ürünleri set olarak almak tek tek almaya nazaran çok daha makul fiyatlı bir seviyededir. Bu nedenle siteden alıveriş yaparken hangisinin daha makul fiyatlı olduğu konusunda inceleme gerçekleştirerek kararınızı vermelisiniz. Çocuklar, gençler ve bebekler için ayrı ayrı tasarlanmış farklı modellerde yatak örtülerine ve pike takımlarına site içerisinden kolaylıkla erişim sağlayabilirsiniz.

Yatak Örtüleri Modellerini Kullanım Sırasında Nelere Dikkat Edilmelidir?

Yatak örtüleri tek kişilik ve çift kişilik ayırt etmeksizin kullanım sırasında şu kurallara uyularak dikkate alınmalıdır; • Yıkama süreci içerisinde sadece 30 derece ve altında bulunan sıcaklıklarda yıkanmalıdır. • Yüksek sıcaklık içeren programlarda ürünün yıkanması durumunda renklerde solma ve yapısında bozulma meydana gelmektedir. • Renk solması kadar lastikli olan çarşafların formunu kaybetmemesi için de bu konuda dikkatli olunmalıdır. • Kurutma sürecinde kurutma makinesine atılmaması da dikkat edilmesi gereken noktalardandır. Kurutma makinesi ürünlerin renklerinde solmalar meydana getirebilmektedir. • Koyu renkler ile yıkanmaması ve setlerin benzer renkler ile yıkanması da renklerin korunması için önemli uyarılardan bir diğeridir. Bu noktalara dikkat edilerek kullanılan ürünlerde herhangi bir deformasyon söz konusu olmayacağı firma tarafından garanti edilmektedir. Seçkin markaların ürünlerini bir araya getiren Evimemoda sitesi ürünlerin kullanım hatasından kaynaklanmadığı sürece yüksek kalitede size erişim sağlayacağı konusunda garanti vermektedir. Pike takımı , yatak örtüsü ya da nevresim takımları gibi ev tekstili ürünlerinin haricinde otel tekstili konusunda da yüksek kalitede ürünler ilgililere sunulmaktadır. Banyo setleri ya da evlilik setleri de uygun fiyatlı bir şekilde internet sitesinden erişim sağlayabileceğiniz ürünlerden bir tanesidir.