Diğer Yazılar


Güvenle Kullanabileceğiniz Bebek Uyku Seti

  •  30.3.2018
  •  

 

Anne baba olmanın kolay olmadığını ve bir bebek sahibi olmanın sizlere ne gibi sorumluluklar yüklediğini çok iyi biliyoruz. Bunun için müşterilerimize sunduğumuz her ürün gibi Bebek Uyku Seti de birinci kalitede malzemeden üretilen ve bebeğinizin sağlığına hiçbir olumsuz etkisi olmayan ürünlerden bir tanesi. Her biri farklı desen ve renklerde olan bebek uyku setleriyle, hayatınızın en kıymetli hazinesi mışıl mışıl uyurken siz de gönlünüz rahat bir şekilde onu izleyebilirsiniz. Kız ve erkek bebekler için farklı modellerde sunulan ürünlerimiz sayesinde yavrunuz güzel bir uyku çeker.

Bebek Uyku Seti Modelleri

Henüz daha kendini ifade edemiyor olabilir. Ama emin olun bebeğiniz o minik kalbine nice renkli dünyalar sığdırabilecek kadar özel bir duyguya sahip. Bu yüzden tasarladığımı bebek uyku setlerinde onların dünyasına dahil olabilecek figürlere kullanıyoruz. Balonlar, değişik hayvanlar, kurdele desenleri, renkli kalpler ve minik bulutlarla süslediğimiz ürünlerimiz, bebeğinizin yatağına çabuk alışmasını ve odasında eğlenmesini sağlıyor. Özveri ve emekle hazırlanan bebek uyku setlerimizde bütün ihtiyaçlarınızı tek bir paket halinde bulmanıza yardımcı oluyoruz. Ürünü satın aldığınızda içerisinde aynı zamanda bir adet yastık kılıfı, bir adet çarşaf ve bir adet de nevresime sahip oluyorsunuz. Bebek uyku setlerimiz her yatağa uygun olacak şekilde hazırlanır. Bebeğiniz için kullandığınız yatağın ölçülerine hangisi uyuyorsa ona göre bir seçim yapabilirsiniz. Ayrıca eğer bir bebek odası hazırlamışsanız tercih ettiğiniz dekorasyona ve renklere göre bir ürün bakabilirsiniz. Bu sayede sağlıklı ve kaliteli bir ürüne sahip olurken diğer yandan da odanızın şıklığına katkıda bulunacak bir dekoratif tamamlayıcı elde etmiş olursunuz. % 100 pamuk içeren birinci sınıf ürünlerimiz sayesinde bebeğiniz huzurlu bir şeklide uyurken terlemez ve hafif yapıda olduğu için üzerinde ağırlık varmış gibi hissetmez.

Bebek Uyku Setlerinin İçeriği

Anne babalar için bebeklerinin sağlığı her şeyden önce gelir. Bu yüzden aldıkları her üründe öncelikle yapıldığı malzemeye ve ürünün taşıdığı niteliklere bakıp kararlarını ona göre verirler. Bebek uyku setlerimizin tamamı anti bakteriyel ve anti alerjik özellik taşır. Birinci sınıf pamuk kullanılarak üretilmiştir. Bebeğinizin yumuşacık yatağında uyurken ortaya çıkan o masum görüntüsünü zedeleyecek hiçbir olumsuz etmenin dahil edilmediği tasarımlarımız, uzun süre kullanabileceğiniz sağlamlıkta ve kalitededir. Bebek uyku setlerimiz, elde ve makinede yıkanmaya uygundur. Ancak özelliğini kaybetmemesi için, su sıcaklığının 30 dereceyi aşmaması tavsiye edilir. Çamaşır suyu kullandığınızda ise renkleri solabilir. Makinede yıkayacaksanız, koyu renkli giysilerle birlikte atmayınız. Ayrıca yıkandıktan sonra ıslak bekletmemeniz gerekir. Tavsiye edilen kurutma şekli hava alan bir ortamda askıda bekletilmesidir. Ancak buna uygun bir alanınız yoksa tamburlu kurutucu kullanıp ayarını düşük seviyede tutarak da ürünü kurutabilirsiniz. Bebek Uyku Seti ihtiyacınızı karşılayan ürünlerimiz talimatlara uymanız halinde uzun yıllar kullanabileceğiniz kalitededir.