Diğer Yazılar


Hayal Dünyasını Genişleten Çocuk Nevresim Modelleri

  •  4.4.2018
  •  

 

Çocukların dünyası yetişkinlerden çok daha farklıdır. Bu yüzen onların kullanacakları ürünler de yaşlarına ve hayal dünyalarına uygun olmalıdır. Sitemizde yer alan Çocuk Nevresim Modelleri ile hem çocuğunuzun beğenilerin uygun bir ürün satın almış olursunuz hem de çocuk odasının dekorasyonuna katkı yapacak bir ürün elde edersiniz. Kapınıza kadar ücretsiz olarak gönderilen ve dilerseniz kredi kartı ile sipariş anıda dilerseniz de teslimat anında kapıda ödeme seçenekleriyle satışa sunulan ürünlerimiz, birinci sınıf malzeme kullanılarak imal edilmiştir ve insan sağlığını olumsuz yönde etkileyebilecek hiçbir katkı maddesi barındırmaz.

Çocuk Nevresim Takımlarının Özellikleri

Sitemizden satın alma imkanı bulduğunuz çocuk nevresimleri, % 100 pamuk içeren kumaşlardan üretilmiştir. Anti alerjik yapısı ile çocuğunuz rahat bir şekilde uyku çekerken siz de huzur içinde onu izleyebilirsiniz. Ürünlerimiz Taç, Kristal ve Cotton Box gibi piyasanın tanınmış ve güvenilir markalarının tasarımlarından oluşur. Çocuk nevresim takımı satın aldığınızda bir adet çarşaf ve bir adet de yastık kılıfı içerne bir sete sahip olursunuz. Müşterilerimize sunduğumuz diğer ürünlerde olduğu gibi çocuk nevresim takımlarında da en kaliteli seçeneklere yer veren sitemiz, iade ve değişim konularında da müşteri odaklı bir yaklaşım sergiler.

Çocuk Nevresim Modelleri

Sizlere sunduğumuz çocuk nevresim modelleri, çocuğunuzun beğenisine uygun olacak şekilde tasarlanan ürünlerden oluşur. Star Wars, Örümcek Adam ve Hello Kitty gibi çocukların beğeniyle takip ettiği karakterleri barındıran lisanslı ürünler, tercih edebileceğiniz seçeneklerden bazılarıdır. Ayrıca çocuğunuz bir futbol kulübüne gönül vermişse, lisanslı taraftar ürünlerine de yönelebilirsiniz. Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş arması taşıyan ve takımların renkleriyle zenginleştirilmiş özel tasarımlar, siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulan ürünler kapsamında yer alır. Lisanslı ürünler haricinde, çeşitli renk ve desenler taşıyan nevresim modelleri de mevcuttur. Erkek ya da kız çocukların dünyasına uygun olacak şekilde renklendirilmiş ürünlerden birini satın alarak çocuğunuzun mutlu olmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca bu ürünler sayesinde, kendi odasında uyuma problemi yaşayan çocukların bu alışkanlığı kazanmasına da yardımcı olunur. Kendi odasında beğenilerine uygun olarak dizayn edilen bir yatağa sahip olan çocuklar, eğlenerek uykuya dalarlar ve aynı zamanda hayal dünyaları da genişler. Çocuk Nevresim Modelleri içinden satın aldığınız ürünler, kaliteli ve soluklu kullanım imkanı sunan alternatiflerdir. Ancak bazı yıkama ve kurutma talimatlarına dikkat etmeniz gerekir. Elde ya da makinede yıkayabildiğini ürünler mümkün olduğunda 30 derecenin üstündeki suyla temas ettirilmemelidir. Ayrıca leke çıkarmak adına çamaşır suyunda ya da sıcak suda bekletmek ürünün renkli yapısına zarar verebilir. Çamaşır makinesine atarken koyu renklerle bir arada yıkanmaması da dikkat edilmesi gereken bir diğer husustur. Kurutmak için de hava alabileceği bir yere asılıp beklenmeli ya da kurutma makinesinde düşük devirde kurutulmalıdır.