Diğer Yazılar


İçerik Detay

Kaliteli Saten ve 3 Boyutlu Nevresim Takımı Modelleri

Evimemoda aracılığı ile kaliteli ev tekstili ürünleri satın alma imkanını elde edebilirsiniz. İnternetten yapılan alışverişler konusunda en çok dikkate alınması gereken nokta güvenlik ve teslimat şamasıdır. Evimemoda’nın bu konuda oldukça hassas olduğunun da altı çizilmelidir. Özellikle demenin alınmasının akabinde hızlı bir biçimde teslimatın yapılmasına özen gösterilmektedir. Fiyat analizi yağıldığı zaman sunulan yüksek kaliteye rağmen fiyatların oldukça makul olduğu görülmektedir. Bu makul fiyatlar üzerinden dilediğiniz gibi seçim yapabilir ve kendi bütçenize uygun olan bir ev tekstili ürünü satın alabilirsiniz. Sadece ev tekstili konusunda değil aynı zamanda otel tekstili alanında da adından sıkça söz ettirdiği belirtilmelidir.

Nevresim Takımı Modelleri ve Kullanım Şartları

Nevresim takımı fiyatları farklı skalalarda her bütçeye uygun bir biçimde hazırlanmaktadır. Nevresim takımlarının model konusunda da aynı çeşitliliği ortaya koyduğu bilinmektedir. Hem tek kişilik hem de çift kişilik takımlarda bu imkanı elde edebilirsiniz. Odanızın genel dekorasyonuna uygun olan nevresim takımlarını kısa sürede satın alabilirsiniz. evimemoda.com aracılığı ile firmanın ana sayfasına ulaştıktan sonra nevresim takımları arasından şu alt başlıklara göz atarak seçim yapabilirsiniz; • Tek kişilik / çift kişilik takımlar • Bebeklere özel takımlar • Evlilik setleri • Battal boy nevresim takımı Yukarıda belirtilen kategorilerin altında birçok farklı firmanın ürünleri karşınıza çıkacaktır. Ürünlerin her birinin orijinal olduğunun da altı çizilmelidir. Evimemoda bu konuda müşterilerini asla yarı yolda bırakmamaktadır. Hangi ürün satın alınırsa alınsın ödeme tamamlandıktan sonra kısa bir süre içerisinde ürün teslimatının yapılması için büyük bir çaba sarf edilmektedir. Nevresim takımlarınızı satın aldıktan sonra daha uzun ömürlü bir kullanıma sahip olabilmesi için muhakkak yıkama talimatlarına uyum sağlamalısınız. Yıkama talimatları konusunda en dikkat çeken husus 30 dereceden yüksek suda yıkanmamasıdır. Aksi takdirde nevresiminizde deformasyon ve renk açılmaları meydana gelebilir. Özellikle 3 boyutlu olan nevresim takımlarında solma olmaması için soğuk suda ya da en fazla 30 derecelik bir suda yıkanması tavsiye edilmektedir. 3 boyutlu nevresim takımı seçenekleri renk konusunda daha yoğun öğe içerdiği için yıkama konusunda da daha hassas olunması önerilmektedir.

Saten Pike Takımı ve Nevresim Takımı Modelleri Nelerdir? Hangi Marka Tercih Edilmelidir?

Saten pike takımları özellikle yeni evli çiftler tarafından daha sık tercih edilmektedir. Evlilik setlerinin içerisinde bu nedenle muhakkak bir saten takıma yer verilmektedir. Saten pike takımlarının son dönmelerde daha sağlıklı olduğuna dair açıklamalar yapılmaktadır. Bu açıklamalara ek olarak saten dokunun yazın çok daha serin tuttu eklenmesi gereken detayların başında gelmektedir. Bazı saten pike takımları pamuk ile karışık bir dokuya sahip olurken bir kısmı da saten ve ipek karışımından oluşan bir dokuya sahiptir. Saten ipek içeriğe sahip olan ürünlerin fiyat bakımından daha üst bir noktada olduğunun altı çizilmelidir. Pike takımları konusunda saten alt başlığında en çok tercih edilen modellerden bazıları şu biçimdedir; • Nakışlı ve 3d baskılı pamuk/saten takımlar • Cotton box’un imal ettiği klasik mavi şeritli takımlar • İpek saten yapıya sahip desenli nevresim ve pike takımları Satın almış olduğunuz ürünün modeli ne olursa olsun Evimemoda internet sitesinde satılan her bir ürünün orijinal olduğunun garantisi firma tarafından verilmektedir. Bu nedenle elinize geçecek olan materyalin kalitesinden emin olabilirsiniz. Saten pike takımları kullanımı sırasında size sunulan talimatlara tam uyum sağlamanız gerektiğinin de altı çizilmelidir.

Nevresim Takımı Setlerine Hangi Ürünler Dahildir?

Nevresim takımı fiyatları kapsamına dahil olan ürünler şu biçimdedir; • nevresim • Çarşaf • Yastık kılıfı • Volanlı yastık kılıfı Bu ürünler setten sete değişim gösterse de her setin içerisinde toplamda 4 adet yastık kılıfı bulunmaktadır. Birer adet de nevresim ve çarşaf yer almaktadır. Her bir ürünü tek tek aldığınız zaman ödemeniz gereken fiyat aralığı ile set aldığınız zaman ödemeniz gereken fiyat kıyaslandığı zaman setlerin daha avantajlı bir yapıda olduğu bilinmektedir.

Son Dönemlerin En Popüler Nevresim Takımı Ürünleri Nelerdir?

3 boyutlu nevresim takımı son dönemlerde ev tekstili alanında en çok dikkat çeken ve talep gören ürünlerin başında gelmektedir. Özellikle görsel unsurlarının kuvvetli olması ve renk konusunda da çok kaliteli bir yapıya sahip olması bu ürünlerin tercih edilmesini sıklaştırmaktadır. Ürünler kapsamında daha verimli bir kullanıma sahip olabilmek için kullanım talimatlarını dikkate almayı da ihmal etmemelisiniz. Özellikle 3 boyutlu olan ürünlerde kullanım talimatlarına uyum sağlanmazsa ürünlerde erken solmalar meydana gelebilmektedir. Bu ürünlerde de firma çeşitliliği konusunda geniş bir yelpaze müşterilere sunulmaktadır.