Diğer Yazılar


Uygun Fiyatlı ve Yüksek Kalitede Nevresim Takımları

Evimemoda ev tekstili konusunda kusursuz örnekler ortaya koymaktadır. Özellikle sunulan ürünlerin her bütçeden aileye hitap etmesi daha da memnuniyet yaratan noktalardandır. Nevresim takımlarından ev tekstili kapsamında ihtiyaç duyabileceğiniz bütün ürünlere bu site üzerinden güvenle erişim sağlayabilirsiniz. Mevsim geçişi aşamalarında yapılan alışverişlerin ücret bakımından daha makul olacağı bilinmelidir. Markanın mevsim değişimi aşamasında sunmuş olduğu farklı kampanyalar bulunmaktadır. Kampanyada yer alan ürünlerin kalitesinde asla bir eksikliğin söz konusu olmadığı da belirtilmelidir. İndirimli nevresim takımları sayesinde yazlık ve kışlık ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Özellikle sezon sonlarında sağlanan indirimlerin %50ye varan boyutlara eriştiğinin eklenmesi gerekmektedir. Nevresim takımlarına model konusunda da büyük bir çeşitlilik söz konusudur. Model seçenekleri oldukça geniş olduğu için her ev tipine uygun modeli kolaylıkla bulabilir ve dekorasyonunuz ile uyumlu bir doku yaratabilirsiniz. Yatak odalarınızı yeniden dekore etmek isterseniz bunun için de uygun ürünler bulunmaktadır. Bu ürünler ile evinizin tasarımı çok kısa bir süre içerisinde uygun fiyatlar ile tamamlanabilir. Evimemoda odalarınıza uygun fiyatlı ve şık dokunuşlar yapmanızı mümkün kılmaktadır.

3 Boyutlu Nevresim Takımlarının Özellikleri Nelerdir?

3 boyutlu nevresim takımlarının sahip olduğu özelliklere bakıldığı zaman şu tip bir liste ile karşılaşılmaktadır; • Nevresim takımlarının tek kişilik ve çift kişilik farklı seçenekleri bulunmaktadır. • 3 boyutlu olan ürünlerin bir kısmı saten pamuk karışımı olarak imal edilmektedir. Bir diğer grup da %100 pamuktan imal edilmektedir. Kendi tercihinize göre ürün seçiminizi tamamlayabilirsiniz. • Takımların içerisinden 4 adet yastık kılıfı da çıkmaktadır. Bu şekilde yatağınızda dilediğiniz dekoratif çalışmayı kolaylıkla tamamlama imkanını ede edebilirsiniz. • Gönderilen yastık kılıflarının ebatları 50x70 cm ve 60x80 cm olarak belirlenmiştir. • 3 boyutlu olan ürünlerde özellikle desenlerin diğer nevresim takımı modellerine göre kendini çok daha net gösterdiği anlaşılmaktadır. • Modellerin baskılamasının yapılmasında özellikle kaliteli renklendirme yöntemlerinin kullanılmasına da özen gösterilmektedir. Yıkama talimatlarına uyum sağlayan kişilerin nevresim takımlarında herhangi bir deformasyon meydana gelmeyeceği garanti edilmektedir. Dilediğiniz markadan bu özellikler kapsamında modelleri sepetinize ekleyebilirsiniz. Hangi markayı tercih ederseniz edin Evimemoda sitesinin size orijinal ürün konusunda garanti verdiğinin de unutulmaması gerekmektedir. Teslimat seçeneklerinde de markanın büyük hassasiyeti bulunmaktadır. Kişilerin satın almış oldukları ürünlerin olabildiğince hızlı bir biçimde ellerine geçmesi konusunda gerekli tedbirler alınmakta ve ayarlamalar da tamamlanmaktadır.

Saten Nevresim Takımı Modelleri ve Markaları

Saten nevresim takımı özellikle çift kişilik yataklarda çok şık bir duruş sergilemektedir. Saten nevresim takımlarının tek kişilik versiyonları da bulunmaktadır. Evimemoda sitesi kapsamında birçok farklı firmanın sunmuş olduğu değişik modellere erişim sağlayabilirsiniz. Dikkate alabileceğiniz markalardan bazıları; • İrya Home, Dantela, Buldans • Maxstyle, Kupon Home, Taç, Varol evimemoda.com linki üzerinden yukarıda belirtilmiş olan bütün markalara erişim sağlayabilirsiniz. Markaların fiyat konusunda geniş bir dağılıma sahip olması her bütçede kişinin kolaylıkla alışverişlerini tamamlamasını mümkün kılmaktadır. İndirimli nevresim takımları arasından seçim yaparak alışverişinizi daha makul bir fiyata mal etme imkanını elde edebilirsiniz. İndirimli nevresim takımları özellikle sezon sonlarında karşımıza çıkmaktadır. Firma tarafından yapılan indirimler ile beraber ürünleri yarı fiyatına satın alabilirsiniz. Örneğin yaz mevsimine geçiş yapıldığı zaman sitede satış sunulan elektrikli battaniyelerde ve kışa özel ürünlerde büyük indirimler uygulanmaktadır. Saten takımların kullanımı sırasında yıkama aşamasına büyük özen gösterilmelidir. Kişilerin en fazla 30 derecelik bir sıcaklıkta yıkamaları istenmektedir. Bu derecenin üzerine çıkılığı zaman ürünlerde büyük deformasyonların meydana gelebileceği de belirtilmelidir. Özellikle renk solmaları ve saten dokuda bozulmalar ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Kullanım talimatlarına uyum sağlayarak nevresim takımlarınızın ömrünü uzatma imkanını yakalayabilirsiniz.

Sitenin Ödeme Kolaylığı ve Kargo Konusundaki Hassasiyeti

3 boyutlu nevresim takımlarından başlayarak saten nevresim takımı setlerine kadar uzanan geniş bir ürün skalası bulunmaktadır. Bu ürün skalası içerisinde bütçenize uygun olan dilediğiniz ürünü tercih edebilirsiniz. Satın alımı tamamlanmış olan ürünlerin gönderimi konusunda çok büyük bir hassasiyet söz konusudur. Markanın hızlı teslimat gibi bir prensibi bulunduğu eklenmelidir. Bu nedenle diğer firmalarda olduğu gibi uzun haftalar boyunca sipariş ettiğiniz ürünü beklemeniz gerekmeyecektir. Ödeme sistemlerinin güvenilir olması için de çift kademeli bir güvenlik sistemi kurulmuştur. Kişisel bilgilerin muhafazası ve hiç kimse ile paylaşılmaması konusunda Evimemoda’nın çok hassas bir duruş sergilediğinin de belirtilmesi gerekmektedir. Aynı gün kargoya verme prensibi ve uygun fiyatlı ürün skalası ile dikkat çeken firmanın sadece ev tekstili konusunda değil otel tekstili alanında da kaliteli bir yapıya sahip olduğu belirtilmelidir.