YASAL HAKLAR

Merhaba, Sayın Müşterimiz

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Bu sayfayı ziyaret ettiğinize göre haklarınızı en iyi biçimde öğrenmek istediğinizi düşünüyoruz. Evime Moda ev tekstili sayfasını 2011 yılında Varol Tekstil çatısı altında kurduk ve Varol Tekstil çatısı altında öğrendiğimiz müşteri memnuniyeti ilkelerini aynı şekilde internet sitemizde uyguluyoruz.

1969'dan beri Denizli'deki mağazamızda uygulamış olduğumuz anlayışımızı burada da devam ettiriyoruz, sizlere benzersiz bir e-ticaret hizmeti yaşatacağımıza da söz veriyoruz! Ekibimizi ziyaret etmek isterseniz Pamukkale yolu üzerindeki mağazamızdayız :)

İnternet sitemizde 256 Bit SSL sertifikası ile bilgilerinizin güvenliğini sağlıyoruz ve kredi kartı bilgilerinizi depolamıyoruz. Bankanızın sağlamış olduğu 3D Secure ile işlem tamamlandıktan sonra bilgileriniz de kendinizde saklı kalıyor. Bir problem yaşarsanız, endişelenmeyin, hemen çağrı merkezimizi arayın! (0850 302 7070)

İnternetten siparişinizi verdiniz, ürün elinize ulaştı. Ürünü beğenmezseniz size kargoyu getiren kargo şirketli ile ürünü bize iade edin. Bu aşamadan sonra isterseniz ücretinizi iade alın isterseniz değişim hakkınızı kullanın. Yeni almak istediğiniz ürün ile eskisi arasında fiyat farkı oluşursa aradaki farkı size iade ediyoruz.

İade olmuyor, değişim yasak diyenlere inanmayın aldanmayın! Bizim sitemizde bir ürünü aldıktan sonra sorgusuz sualsiz, 14 gün içerisinde ürünü iade edebilirsiniz. Bu hak 6502 sayılı Kanun gereği Tüketici'ye verilmiş bir haktır.

Evime Moda üzerinden aldığınız tüm ürünler orjinaldir. Ürünler daha önce hiç açılmamıştır ve kapalı paketlerle sizlere gönderilir. Ürünlerin orjinalliği konusunda endişe etmenize gerek yoktur, çünkü faturalarıyla adınıza gönderilir.

Tüketici olarak iade hakkınızı kullandıktan sonra, iade edilen ürün bize geldikten sonra 3 iş günü içerisinde paranızı iade ediyoruz. Diğer e-ticaret siteleri gibi müşterimizi çileden çıkartmıyoruz. Burada belirtilen 3 gün ise bankalara talebin gönderilmesi ve uygulanması ile geçen fiili süredir. Müşterimiz bir sorun yaşarsa da çağrı merkezinden bizlere ulaşabiliyor, başka e-ticaret siteleri gibi telefona çıkmamazlık yapmıyoruz.

Haftaiçi 09:00-18:00, haftasonu 09:00-11:00 saatleri arasında 0850 302 70 70 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. E-posta yoluyla ulaşmak isteyenler can@evimemoda.com adresine e-posta gönderebilirler.

Anlaşmalı kargo şirketlerimiz vasıtasıyla 30 TL üzeri tüm alışverişlerinizde kargo ücretsizdir. İade hakkınızı kullandıktan sonra ürünü iade ederken kargo ücretini de biz ödüyoruz.

Bize ulaşmak isterseniz "VAROL TEKSTİL-TURİZM- GIDA- MOBİLYA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ" unvanlı Şirketimiz Denizli Ticaret Sicil Odasına 16694 sicil numarası ile kayıtlıdır. İşyerimiz Pamukkale yolu üzeri 10.km Denizli adresindedir. Evimemoda ile ilgili aramalar için lütfen çağrı merkezimizi 0850 302 70 70 'i arayın.

 

Haklarınızı Detaylıca Öğrenmek için;
Tüketici Yasası

6502 sayılı tüketicinin korunması hakkındaki kanun için tıklayınız.